Këshilltari i Agim Veliut i kërkon Vjosa Osmanit që t’i mbrojë anëtarët e LDK-së nga s ulmet

HomeAktualitet

Këshilltari i Agim Veliut i kërkon Vjosa Osmanit që t’i mbrojë anëtarët e LDK-së nga s ulmet

Këshilltari i Ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliut, Bajram Gecaj ka kërkuar nga kryeparlamentarja Vjosa Osmani që t’i mbrojë deputetët nga su lmet sic ka thënë ai jodemokratike, raporton Gazeta Express.

Këto komente, Gecaj i ka bërë në një shkrim në Facebook.

Ai thotë se Osmani e ka për obligim që të mbrojë Kuvendin nga sic ka thënë ai sulmet jodemokratike dhe brigadeske.

“Kryeparlamentarja ka obligim të siguroi mbrojtjen e Kuvendin nga s ulmet jodemokratike e brigadeske të radhës”, ka thënë ai.

Ky reagim vjen pasi që Lëvizja Vetëvendosje ka deklaruar se do ta ndalojnë zëvendëskryeministrin që të marrë pjesë në seanca./GazetaExpress/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0