Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Nuk e di tabelën e shumëzimit

HomeShowbiz

Këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Nuk e di tabelën e shumëzimit

Evi Reçi i ka shpalosur 10 gjërat që nuk i kemi ditur për të.

Ajo tregoi se nuk e di tabelën e shumëzimit dhe zbuloi çfarë di të bëjë tjetër.

Të gjitha gjërat e fshehta rreth saj do t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0