Kejvina Kthella i jep fund lidhjes me Seven Saraqin?

HomeShowbiz

Kejvina Kthella i jep fund lidhjes me Seven Saraqin?

Ish-velina Kejvina Kthella ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se tashmë është single dhe i ka dhënë fund marrëdhënies së shumëpërfolur me reperin Seven Saraqi.Në videon që ka publikuar në Instastory, Kthella dëgjohet duke kënduar këngën e këngëtarit latin, Lunay “Soltera”, dhe nëpërmjet buzëve ish-velina pohon se të jesh beqare është tashmë në modë.Pas kësaj videoje, ajo që e përforcon më shumë faktin që dyshja e njohur janë ndarë, janë edhe vetë statuset e Kejvinës.

“E urrej të krijoj afrimitet me njerëzit në këto kohë, gjithmonë pendohem që bëra kaq shumë për ta, u kujdesa dhe ndjeva shumë,”– shkruan në një postim Kejvina.“Motër, kushtoju vëmendje shenjave, ndonjëherë gjërat janë vërtet ashtu siç duken,”– shkruan në një tjetër status Kejvina Kthella.

Kjo e fundit kaloi karantinën në Los Angeles me reperin Saraqi, por nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, që çoi në këtë ndarje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0