Kë rcënon Vehbi Kajtazin Eskalon debati, Klinaku i OVL-UÇK ngritet në këmbë,

HomePolitike

Kë rcënon Vehbi Kajtazin Eskalon debati, Klinaku i OVL-UÇK ngritet në këmbë,

Sonte në emisionin “Debat Plus” ka ndodhur një përplasje mes sekretarit të OVL- UÇK-së, Faton Klinaku dhe gazetarit, Vehbi Kajtazit.

Sipas Klinakut, Kajtazi e kishte quajtur “argat të Serbisë”, e kështu ka filluar gjithcka.

Pas kësaj, Klinaku është ngritur në këmbë duke i thënë Kajtazit “Mos fol të thash”.

Ndërsa Kajtazi i tha “Shko, qe ku është dera”.

“Argat i Serbisë nuk guxon me m’thanë. Mos fol po të thom edhe njëherë. Argat i Serbisë nuk guxon me më thanë. Mos fol po të them”, tha Klinaku./Indeksonline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0