Kaq se ksi ka kohë që nuk e kemi parë Kejvina Kthellën

HomeShowbiz

Kaq se ksi ka kohë që nuk e kemi parë Kejvina Kthellën

Kejvina ka provokuar me fotosesionin e ri.

Kejvina Kthella pozon joshëse në rrjete sociale mirëpo aq tërheqëse sa në foton e fundit ka kohë që nuk e kemi parë.

E veshur me një fustan tejet transparent, Kejvina ka treguar format trupore dhe duket tejet tërheqëse.

Shihet qartë se ajo nuk ka veshur fare sytjena dhe fustani i shkurtër gati sa nuk i ka zbuluar gjithçka.

Kejvina nuk e ka problem të shfaqet e tillë pasi kjo nuk është hera e parë që e shohim kështu.

https://www.instagram.com/p/CEHBfMYpfQb/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0