Kaplohet nga zjarri vetura e ish-deputetit të VV-së, Mefail Bajqinovci

HomeAktualitet

Kaplohet nga zjarri vetura e ish-deputetit të VV-së, Mefail Bajqinovci

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.
Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”.
Rreth këtij rasti, Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.
Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”.
Rreth këtij rasti, Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0