Jonida Vokshi publikon fotografi të vajzës: Frymoj për ty

HomeShowbiz

Jonida Vokshi publikon fotografi të vajzës: Frymoj për ty

Aktorja dhe njëherësh prezantuesja e njohur, Jonida Vokshi, para disa ditësh është bërë nënë për herë të parë.Ajo gjatë vitit të kaluar kishte kurorëzuar dashurinë me aktorin shqiptar, Besnik Krapin, ndërsa tani gëzojnë edhe një vajzë shkruan Telegrafi, përcjell GazetaLajmi.

Gjatë ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, dyshja kanë mbushur rrjetet sociale me fjalë të ëmbla për më të dashurën e tyre.

Së fundmi, edhe Jonida ka ndarë një imazh të vajzës, por pa e zbuluar fytyrën e saj, teksa referon një mesazh tek ajo.
“Frymoj për ty”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Përpos këtyre fjalëve, dyshja kanë zbuluar se vajzës së porsalindur i kanë vendosur emrin Emi.

https://www.instagram.com/p/CByH2DyDAU9/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0