Jetonte vetëm në shtëpi me qira, gjendet i dj egur 54-vjeçari në (EMRI)

HomeAktualitet

Jetonte vetëm në shtëpi me qira, gjendet i dj egur 54-vjeçari në (EMRI)

Ngjarje ho rror në Sarandë. Një 54-vjeçar është gjendur i dj egur në banesën e tij në të cilën jetonte i vetëm, me qira.
Ngjarja ka ndodhur pranë va rrezave të Dëshmorëve në lagjen nr.1. Mësohet se vik tima është Stefan Kosta.

I ndjeri ishte i divorcuar dhe jetonte vetëm në banesë, teksa nga hetimet paraprake të policisë, dyshohet se vik tima, në gjendje të dehuri ka vënë zja rrin banesës.
Aktualisht policia dhe forcat e zjar rfikëses ndodhen në vendin e ngjarjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0