“Jam duke menduar për ty”, modelja amerikane provokon keq me foton e fundit(+18)

HomeShowbiz

“Jam duke menduar për ty”, modelja amerikane provokon keq me foton e fundit(+18)

Modelja amerikane ka pozuar tejet seksi.

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski, vazhdon të jetë shumë e komentuar në media.
Që kur u fut në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, ajo është kthyer në fakt në emrat më të komentuar.

Kjo për shkak të formave trupore dhe angazhimin e saj të madh në realizimin e imazheve sa më provokuese.
Kinsey e mori vëmendjen edhe me një tjetër foto të postuar në Instagram.
“Jam duke menduar për ty”, ka shkruar ajo pranë postimit ku tregon gjoksin.

https://www.instagram.com/p/CEU7xI8JAOg/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0