Jakup Krasniqi konfirmohet pozitiv me coronavirus

HomeAktualitet

Jakup Krasniqi konfirmohet pozitiv me coronavirus

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, gjatë ditës së hënë ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka konfirmuar vet Krasniqi.

Ai ka deklaruar për Express se gjendja e tij shëndetësore është stabile dhe se po trajtohet në shtëpinë e tij.

“Po gjatë ditës së hënë kam rezultuar pozitiv me Covid-19. Gjendjen e kam shumë të mirë. Për momentin jam duke e përballuar mirë”, ka deklaruar Krasniqi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0