Ja si do të dukeshin politikanët kosovarë po të ishin femra

HomeSociale

Ja si do të dukeshin politikanët kosovarë po të ishin femra

Disa foto të politikanëve po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku kanë marrë një portret krejtësisht tjetër.

Ato janë modifikuar me aplikacionin “Face App” i cili bën një parashikim se si do dukeshin po të ishin femra.

Më poshtë keni fotografitë e Presidentit Hashim Thaçi, kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa dhe kryetarit të VV-së, Albin Kurti.

FOTO:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0