Ja sheh hajrin ‘pushtetit’, ndryshimi drastik i nënkryetares të Kuvendit

HomePolitike

Ja sheh hajrin ‘pushtetit’, ndryshimi drastik i nënkryetares të Kuvendit

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci dukshëm po kujdeset më shumë për pamjen e saj.

Paraqitjet e saj për medie, kanë bërë që ajo të shfaqet më me stil para elektoratit, shkruan IndeksOnline.

Brenda pak vitesh, ajo dukshëm ka ndryshuar kaq shumë, padyshim për të mirë, dhe ndoshta këtu ka gisht edhe pozita e saj e tanishme.

Vite më parë ajo ishte kaq e thjeshtë, dhe fare pak rëndësi i kushtonte look-ut të saj.

Vlen të përmendim faktin se ajo është e angazhuar në Lëvizjen e Albin Kurtit që nga viti 2013, dhe jo rrallë herë ka qenë e zëshmë për çështje të ndryshme, në interes të vendit. /IndeksOnline/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0