Ish ushtari i UÇK-së tregon për gjendjen shëndetësore të 2-vjeçarit

HomeAktualitet

Ish ushtari i UÇK-së tregon për gjendjen shëndetësore të 2-vjeçarit

Është gjetur fëmija 2-vjeçar nga fshati Terpezë i Malishevës, i cili kishte humbur mbrëmë.

Për gjetjen e fëmijës 2-vjeçar është angazhuar edhe ish ushtari i UÇK-së, Ridvan Tahiri, i cili ka njoftuar se fëmija është gjetur dhe se është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Vogëlushi nga Terpeza e Malishevës u gjet shëndosh e mirë fal bashkëpunimit të FSK-së, Polci, vullnetar e qytetarë”, ka thënë ai.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0