Identik sikurse Albin Kurti, aktori i Portokallisë me interpretim gjenial të kryeministrit kosovar (VIDEO)

HomeAktualitet

Identik sikurse Albin Kurti, aktori i Portokallisë me interpretim gjenial të kryeministrit kosovar (VIDEO)

Një interpretim dhe dukje identike sikurse kryeministri i Republikës, Albin Kurti.

Portokalli sjellë disa skeçe ku shihet Kurti dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Më poshtë, disa video, transmeton Indeksonline

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0