Ibrahimovic në lidhje me gazetaren më të famshme sportive italiane?

HomeSport

Ibrahimovic në lidhje me gazetaren më të famshme sportive italiane?

Zlatan Ibrahimovic dhe Diletta Leota dyshohet se janë në lidhje mes tyre.Lajmi i bujshëm vjen nga e përjavshmja Chi në revistat e lajmeve, e cila zbulon sesi mund të kishte lindur diçka më shumë se një miqësi e thjeshtë mes Zlatan Ibrahimoviç dhe Diletta Leotta që është gazetarja më e famshme sportive në Itali, transmeton GazetaLajmi.

Të dy tashmë ishin kapur për darkë së bashku dhe suedezi, për më tepër, do t’i kishte thënë një miku që me prezantuesen e Dazn lindi diçka që shkon përtej miqësisë së thjeshtë.

Leotta shkoi me pushime në Sardenjë me disa miq dhe vëllain e saj. Në të njëjtën periudhë, kampioni i Milanit u shfaq në Costa Smeralda. Të dy nuk ishin në të njëjtën shtëpi por suedezi nuk u shoqërua nga gruaja e tij.

Sipas thashethemeve të tjera, të dy darkuan në të njëjtën mbrëmje në Leeward por me grupe të ndryshme. Nuk ka foto për të dëshmuar pasi mbrëmja do të ndodhte në dhomën private të dhomës.Për të vërtetuar këtë tezë ne mendojmë edhe për mediat suedeze që dëshmojnë për distancën në periudhën e fundit midis Ibras dhe gruas së tij. Ibrahimoviç dhe Leotta u takuan gjatë bllokimit falë një kompanie fitnesi që i zgjodhi ato si dëshmi.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0