Ibrahim Tatlises rikthehet pas 9 vjetësh, kjo është kënga që e këndoi VIDEO

HomeAktualitet

Ibrahim Tatlises rikthehet pas 9 vjetësh, kjo është kënga që e këndoi VIDEO

Këngëtari turk me renome ndërkombëtare, Ibrahim Tatlises është rikthyer me emisionin e tij të famshëm “IBO SHOW”, pas 9 vjetësh mungesë.

Ibo këndoi këngën e tij të famshme “Haydi Soyle”.

Në emisionin e tij të parë pas mungesës së gjatë, ai pati mysafirë disa nga emrat e njohur të muzikës në Turqi, duke përfshirë edhe këngëtaren, Sibel Can. Më këtë të fundit pati edhe një duet gjatë emisionit.

68 vjeçari ishte afër vd ekjes në Mars të vitit 2011, kur një plumb e goditi në kokë dhe për shumë kohë ishte në gjendje kome. Në vitet në vijim, ai pati një proces të gjatë rehabilitimi në Gjermani si dhe iu nënshtrua disa operacioneve të trurit, të cilat u realizuan nga neurokirurgët amerikanë – ndër më të mirët në botë në Miami, Florida.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0