I riu nga Deçani humb jetën në vendin e tij të punës

HomeAktualitet

I riu nga Deçani humb jetën në vendin e tij të punës

Një i ri nga Gllongjani, komuna e Deçanit, ka humbur jetën në mënyrë tragjike, në vendin e tij të punës. Detaje për vd.ekjen e tij ka dhënë edhe kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, duke shprehur ngushëllime edhe për familjen e të ndjerit, shkruan Gazeta Lajmi.

Njoftimi i plotë i Ramosajt:

Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj.Erioni humbi jetën tragjikisht në vendin e tij të punës.Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin.

Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj.Erioni humbi jetën…

Posted by Bashkim Ramosaj on Thursday, July 16, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0