I konfiskohen një klinasi fishekë në lokal, intervistimi tij, pasi t’i kalojë dehja

HomeAktualitet

I konfiskohen një klinasi fishekë në lokal, intervistimi tij, pasi t’i kalojë dehja

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar në Volljak të Klinës pasi që njësitet policore gjatë bastisjes në një lokal, tek i dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar 20-copë fishekë cal-7.65 mm dhe 20-copë fishekë cal-6.35.

Në konsultim me prokurorin dhe GJPP-në, është bastisur edhe shtëpia e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

I dyshuari është liruar, në konsultim me prokurorin (për shkak të gjendjes së tij, dehjes) për t’u intervistuar pasi t’i kalojë./Indeksonline/

Në konsultim me prokurorin dhe GJPP-në, është bastisur edhe shtëpia e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0