I hyri në banesë në gjysmë të ditës dhe e su lmoi me thikë, Policia jep detaje për rastin në Ferizaj

HomeAktualitet

I hyri në banesë në gjysmë të ditës dhe e su lmoi me thikë, Policia jep detaje për rastin në Ferizaj

Policia në Ferizaj ka arrestuar një person i cili ka hyrë në banesën e një tjetri dhe e ka su lmuar me thikë, raporton Express
Rasti ka ndodhur në rrugën “Ilir Konushevci” në Ferizaj, ka bërë të ditur Policia në raportin 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte hyrë në banesën e vik ti mës mashkull kosovar dhe kishte tentuar që ta go das me një mjet të mprehtë (thikë). Vik tima kishte pë suar lën dime në dorë pasi ishte ballafaquar me të dyshuarin. Vik tima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor”, ka bërë të ditur Policia.

Në lidhje me rastin i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0