I gjen 1450 euro dhe një çelës të veturës në Prishtinë – kërkon nga pronari të lajmërohet

HomeAktualitet

I gjen 1450 euro dhe një çelës të veturës në Prishtinë – kërkon nga pronari të lajmërohet

Një qytetar ka raportuar se sonte në lagjen Ulpiana në Prishtinë, ka gjetur një shumë parash prej 1450 eurove, një qelës të veturës së tipit “Opel” si dhe një letër e cila ishte së bashku me këto gjësende. shkruan Gazeta Blic.Nëpërmjet postimeve në rrjete sociale, ku person ka kërkuar që të gjendet pronari i tyre dhe t’ia jap ato.Ai ka bërë të ditur se ka lajmëruar Policinë e Kosovës dhe ka thënë se identifikimin e pronarit do ta bëjë në bazë të qelësit që do e hap veturën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1