I fut në hundë dhe në gojë të njëjtin tampon! Publikohet videoja që po sh.okon njerëzit në rrjetet sociale

HomeAktualitet

I fut në hundë dhe në gojë të njëjtin tampon! Publikohet videoja që po sh.okon njerëzit në rrjetet sociale

Siç shihet dhe në pamje, i mbuluari me veshje, maskë dhe doreza blu, merr tamponin dhe ja fut në hundë pacientit që ka përballë.

TIRANË– Videoja që po shikoni është publikuar masivisht në rrjetet sociale dhe tregon se si një mjek apo infermier, të njëjtin tampon, ia fut një pacienti, herë në hundë e herë në gojë.
Siç shihet dhe në pamje, i mbuluari me veshje, maskë dhe doreza blu, merr tamponin dhe ja fut në hundë pacientit që ka përballë.

Pasi mbaron punë me hundën, ia fut dhe në gojë. Ajo që bie në sy është edhe fakti se nga ana e qytetarit nuk ka asnjë lloj ankese apo hezitimi. Pamjet janë publikuar nga gazetari Renaldo Salianji, i cili nuk bën me dije nëse janë filmuar në Shqipëri, apo në ndonjë tjetër vend.

“Është rritur goxha numri i tamponëve!(P.s. ata që e kanë stomak të dobët, nuk rekomandohet ta shohin deri në fund)”– shkruan ai krahas videos.

Është rritur goxha numri i tamponëve!(P.s. ata që e kanë stomak të dobët, nuk rekomandohet ta shohin deri në fund)

Posted by Renaldo Salianji on Friday, September 4, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0