I bashkohet Labit “mendimtari” Demaliaj thotë se erdha në përfundimin që Covid-19 nuk ekziston

HomePolitike

I bashkohet Labit “mendimtari” Demaliaj thotë se erdha në përfundimin që Covid-19 nuk ekziston

Deputeti nga radhët e AAK-së, Shkumbin Demaliaj ka folur për çështjen e pandemisë, covid-19.

Deputeti thotë se ka ardhurë përfundimin që virusi nuk ekziston.

“Erdha në përfundimin që virusi nuk ekziston pasi po vijmë e nuk po infektohemi”, theksoi ai.

Atij iu tërheq vërejtja nga kryekuvendarja Vjosa Osmani për gjuhën joparlamentare.

Por, duket se Demaliaj megjithatë beson te Covid-19 pasi tha se gjendja ishte e rëndë dhe se duhej të kishte unitet kundër pandemisë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0