Hyn ilegalisht nga Serbia në Kosovë, më pas arrestohet dhe dërgohet në karantinë

HomeAktualitet

Hyn ilegalisht nga Serbia në Kosovë, më pas arrestohet dhe dërgohet në karantinë

Një i dyshuar shqiptar, shtetas i Serbisë, dje ishte shoqëruar në polici pasi kishte kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Kosovë. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, ndërsa i dyshuar është dërguar në karantinë. Pritet te shihet se cka do te ndodhe me te.

Caktohet masa e paraburgimit kundër të pandehurës F.P për veprën penale dhunë në familje
​Kurti bisedë telefonike me Moore, shpreh shqetësimin për veprimet e Thaçit rreth qeverisë së re
Veseli kujton Ukshin Hotin, thotë se nuk do të ndalen së kërkuari drejtësi për zhdukjen e tij

Një i dyshuar shqiptar, shtetas i Serbisë, dje ishte shoqëruar në polici pasi kishte kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Kosovë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, ndërsa i dyshuar është dërguar në karantinë.

Pritet te shihet se cka do te ndodhe me te.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0