Hazard dhe Sancho, Dortmund siguron fitoren  (VIDEO)

HomeSport

Hazard dhe Sancho, Dortmund siguron fitoren  (VIDEO)

Dortmund po udhëheq me rezultatin 0-2 në fushën e Paderborn, ku të dy golat janë shënuar në pjesën e dytë.

Fillimisht ishte Thorgan Hazard që shënoi dhe më pas tij Jadon Sancho, i cili festoi duke kërkuar drejtësi për George Floyd.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0