Haxhiu uron Bajramin: Festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe

HomeAktualitet

Haxhiu uron Bajramin: Festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu, ka uruar festën e Fitër Bajrami.

Haxhiu me këtë rast tha se sivjet ne festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe.

Urimi i plotë:

“Me fat Fitër Bajrami të gjithë qytetarëve të besimit islam. Ndonëse festojmë në rrethana krejtësisht ndryshe, megjithatë uroj një ditë e vit përplot shëndet dhe të mira, për gjithë qytetarët tanë.

Gëzuar!”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0