Hashim Thaçi: Me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës në futboll

HomeAktualitet

Hashim Thaçi: Me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës në futboll

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së play-offit të Ligës së Kombeve.
Kosova do të ketë ndeshjen e vështirë para vetit, pasi vetëm me fitore do të jetë një hap afër kualifikimit në Evropian, shkruan IndeksOnline
Për këtë ndeshje të madhe që Kosova e zhvillon ndaj Maqedonisë së Veriut, ka reaguar edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, ku thotë se me shpirt dhe zemër jemi me Kosovën.
“Me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës në futboll. Fitore! HTH”

https://www.facebook.com/watch/?v=699802557301802&t=0

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0