Haradinajn po e ndiqte një veturë, gazetari Arsim Lani tregon si u arrestua ai

HomeAktualitet

Haradinajn po e ndiqte një veturë, gazetari Arsim Lani tregon si u arrestua ai

Autori i emisionit Frontal në T7, gazetari Arsim Lani po e priste sot në studio nënkryetarin e OVL-UÇK-së, kur ai u arrestua para ndërtesës së Gazetës Express dhe Televizionit 7.

Gazetari ka nisur emisionin pa mysafirin në studio, pasi policët me llogo të Prokurorisë së Hagës në uniformën e tyre e arrestuan Haradinajn.

Autori i emisionit Frontal në T7, gazetari Arsim Lani po e priste sot në studio nënkryetarin e OVL-UÇK-së, kur ai u arrestua para ndërtesës së Gazetës Express dhe Televizionit 7.

Gazetari ka nisur emisionin pa mysafirin në studio, pasi policët me llogo të Prokurorisë së Hagës në uniformën e tyre e arrestuan Haradinajn.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0