Hajni nga Peja, shikoni pamjet duke thyer një banesë! (VIDEO)

HomeAktualitet

Hajni nga Peja, shikoni pamjet duke thyer një banesë! (VIDEO)

Kohën e fundit, dukshëm është shtuar numri i vjed hjeve në vendin tonë.

IndeksOnline ka siguruar pamjet të një personi, i cili është i dyshuar për disa vje dhje në qytetin e Pejës.
Burime tona tregojnë se i dyshuari gjatë ditës thyen dyer të blinduara, për të kryer vje dhje.

Hajni i Pejës, shikoni pamjet duke thyer një banesë!

Hajni i Pejës, shikoni pamjet duke thyer një banesë!

Posted by IndeksOnline on Friday, September 11, 2020

Për rastin në fjalë është njoftuar edhe Policia e Pejës, dhe është në kërkim të personit në fjalë. I njëjti mësohet të ketë kryer edhe një tjetër vjed hje përgjatë muajit gusht.

IndeksOnline ka provuar të kontaktojë policinë në rajonin e Pejës për të marrë informacione shtesë, mirëpo nga të njëjtit nuk është pranuar ndonjë përgjigje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0