Hajni gra biti pikën e derivateve në Fushë Kosovë dhe pastaj u largua në këmbë

HomeAktualitet

Hajni gra biti pikën e derivateve në Fushë Kosovë dhe pastaj u largua në këmbë

Një person i armatosur ka gr abitur një shumë rreth 500 euro në një pompë të derivateve në Fushë Kosovë.

Po e kryejnë punën e tyre si zakonisht, duke iu shërbyer klientëve.

Por këtyre punëtorëve të kësaj pompe të derivateve të shtunën mbrëma u shkoi një person që nuk ishte klient.

Madje ai nuk kishte as veturë.

Në këmbë dhe i armatosur ai grabiti nga punëtorët një shumë të të hollave.

E pasi që kishte arritur që t’iu merrte të gjithë paratë e punës që i kishin me vete, ai u largua nga vendi.

Edhe largimin e bëri në këmbë duke shkuar në një destinacion të panjohur për policinë.

Këtë të paktën e kanë konfirmuar edhe vetë këta të fundit, duke thënë që për momentin nuk ka akoma asnjë të arrestuar.

E prapa kamerës, menaxherët e kësaj pike, thanë që intervenimi i Policisë ishte në nivel.

https://video.gjirafa.com/grabitet-nje-pompe-e-derivateve-ne-fushe-kosove

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0