Gramos Vokrri: Çdo sukses i shtetit tonë u arrit mbi vullnetin, unitetin, sakrificën dhe solidaritetin…

HomeAktualitet

Gramos Vokrri: Çdo sukses i shtetit tonë u arrit mbi vullnetin, unitetin, sakrificën dhe solidaritetin…

Djali i legjendës së Futbollit, Gramos Vokrri, ka reaguar pak akuzës së Gjykatës Speciale për akuzat ndaj Thacit dhe Veselit, ai theksoi se gjithcka cfare e kemi arritur e kemi arritur me mund sakrific dhe united dhe bënë thirrjë që të jemi përsëri të bashkuar.

Postimi i plite:

Gramoz Vokrri

🇽🇰🇽🇰🇽🇰

Çdo sukses i shtetit tonë u arrit mbi vullnetin, unitetin, sakrificën dhe solidaritetin…
Përtej përkatësive politike, ngjyrave partiake apo individëve, sot po cenohët shteti jonë.
Ashtu si në fushat e blerta, ku solidariteti ka qenë arma jonë më e fortë, le të jemi të tillë edhe karshi kësaj sfide për shtetin tonë.

#meHashimThaçin #meKadriVeselin #meUÇK #meKosovën

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0