Gold AG ka disa fjalë për fotot që realizoi me bashkëshorten

HomeShowbiz

Gold AG ka disa fjalë për fotot që realizoi me bashkëshorten

Arian Agushi-Gold AgGold AG ka një falenderim për ata të cilët e ndihmuan në realizimin e fotosesionit.Ditën e djeshme, këngëtari bashkë me bashkëshorten e tij realizuan fotografi, shkruan portali GazetaLajmi.

Me një postim në rrjete sociale, Gold AG falënderoi make-up artistët, fotografin si dhe gruan e tij Ermirën.

https://www.instagram.com/p/CB8fQJDp1YE/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0