Glauk Konjufca publikon foto nga Durrësi modest bashkë me bashkëshorten e fëmijët

HomeAktualitet

Glauk Konjufca publikon foto nga Durrësi modest bashkë me bashkëshorten e fëmijët

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës- zyrtari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca së bashku me familje po qëndrojnë qprej disa ditësh në bregdetin shqiptar.

Bashkëshortja e tij, Emira Bajçinca, ka publikuar disa fotografi me bashkëshortin dhe babain e Glaukut, në Durrës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0