Gjobiten 200 persona nga policia për përdorim të telefonit gjatë ngasjes

HomeAktualitet

Gjobiten 200 persona nga policia për përdorim të telefonit gjatë ngasjes

Policia gjatë ditës së djeshme ka gjobitur 200 shoferë për përdorim të telefonave mobil gjatë ngasjes.Policia në një njoftim për media thekson se do të vazhdojë me kontrollet dhe mbikëqyrjen e trafikut rrugor, ndërsa ka apeluar tek qytetarët që të mos e përdorin telefonin gjatë ngasjes.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0