Gjiko publikon këngën e shumë përfolur me Melindën

HomeShowbiz

Gjiko publikon këngën e shumë përfolur me Melindën

Kënga mban titullin “X5” dhe vjen në bashkëpunim me reperen Melinda. Kësaj kënge i është realizuar edhe videoklipi në të cilin ajo shfaqet tejet atraktive.

Për tekstin janë kujdesur Gjiko dhe Melinda ndërsa fansat mezi prisnin publikimin e këngës.Nga komentet pranë videos në Youtube vihet re se në minutat e parë të publikimit ka gjetur pëlqyeshmërinë e tyre.

Si Gjiko ashtu edhe Melinda janë tejet të suksesshëm në muzikë.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0