Gjen telefonin e humbur, kur e hap zbulon identitetin e hajdutit(VIDEO)

HomeAktualitet

Gjen telefonin e humbur, kur e hap zbulon identitetin e hajdutit(VIDEO)

Një student nga Malajzia ka qenë duke fjetur në banesën e tij, kur i është vjedhur telefoni.

Mbrapa shtëpisë është një xhungël dhe pikërisht aty e ka gjetur celularin pak ditë më mbrapa.
Dhe kur ka hapur kamerën ka zbuluar menjëherë identitetin e “hajdutit”.

Majmuni e ka mbushur telefonin me selfie dhe video.
Sipas të riut, majmuni ka hyrë në shtëpi, i ka vjedhur telefonin dhe më pas e ka braktisur në xhungël.
Por vetëm pasi ka realizuar reportazhin e tij personal.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0