Gjakovari su lmon tre persona në një lokal, nxjerr edhe thi kën

HomeAktualitet

Gjakovari su lmon tre persona në një lokal, nxjerr edhe thi kën

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka su lm uar fi zi kisht tre persona, teksa ata po qëndronin në një lokal, raporton Express.
Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gjakovë, ka bërë të ditur Policia në raportin 24 orësh.

Gjithashtu, i dyshuari ka ten tuar t’i go dasë me th ikë vik ti mat, por është ndaluar nga të pranishmit në lokal, ka bërë të ditur Policia.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka su lm uar fizik isht dy vi kti mat femër dhe mashkull kosovar deri sa ishin duke qëndruar në një lokal. Po ashtu i dyshuari ka ten tuar t’i go das me thi kë por është ndaluar nga të pranishmit në lokal”, njofton Policia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0