Gili ka një dedikim të veçantë, me rastin e ditëlindjes së djalit të saj

HomeShowbiz

Gili ka një dedikim të veçantë, me rastin e ditëlindjes së djalit të saj

Këngëtarja shqiptare e njohur si Gili, tash e shumë vite vazhdon të sjellë këngë të bukura për publikun.

Ajo prej afër 3 dekadash qëndron në skenën muzikore shqiptare, duke qenë vazhdimisht e pëlqyer dhe mjaft e kërkuar nga publiku, falë krijimtarisë së saj, shkruan GazetaLajmi.

Së fundmi, Gili ka bërë një dedikim të veçantë, për djalin e saj Robertin, me rastin e ditëlindjes së këtij të fundit.

“Sot 29 vite më parë erdhe ti BIRI IM i parë ROBERT për të më mësuar se në këtë jetë ja vlenë për të jetuar e sakrifikuar për një djalë si ti!Ti je lumturia e krenaria e mamit babit dhe vëllaut tënd Redonit ! I bëfsh 100!”, ka shkruar Gili, duke e shoqëruar me fotografi të familjes së tyre.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0