Gerard Pique pranon një ofertë interesante nga Premier League

HomeSport

Gerard Pique pranon një ofertë interesante nga Premier League

Mbrojtësi i Barcelona, Gerard Pique ka marrë një ofertë nga Fulham – sipas Libero.Klubi i sapoardhur në Premer League shpreson të forcojë linjat e prapambetjes së tyre duke shtuar një radhët e tyre një fitues të Kupës së Botës, përcjell Gazeta Lajmi.

Pique hapi derën për një dalje të mundshme të Barcelona pas poshtërimit të tyre 8-2 në duart e Bayern Munich në Ligën e Kampionëve.

Ai deklaroi pas ndeshjes që diçka duhet të ndryshojë brenda klubit dhe deklaroi se është i pari që mund të largohet nëse lojtarë të ri vijnë në klub.Mirëpo, nuk mund të besohet që mund të largohet lehtësisht nga klubi duke ditur kontributin e madh që ka dhënë për vite me radhë aty.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0