Gani Geci-Vjosa Osmanit: Albin Kurti po ta shkatërron karrierën politike

HomeAktualitet

Gani Geci-Vjosa Osmanit: Albin Kurti po ta shkatërron karrierën politike

Gani Geci thotë se karriera politike e Vjosa Osmanit do të perfundoj ngjashëm me atë të Nexhat Dacin ,Jakup Kraaniqin, Genc Pollos dhe Bamir Topit.

Statusi i plotë i Gani Gecit:

Po më vjen shum keq që Vjosa Osmani nuk ka arriturr ta kuptoj se e arritura më e madhe e Albin Kurtit dhe e LVV është shkatërrimi politikë i rivalës së tij kryesore Vjosa Osmani, e në të njejtën kohë edhe dëmtimi përkohêshëm i LDK-ës.
LDK do të rikthehet gradualisht, por karriera politike e Vjosa Osmanit do të perfundoj ngjashëm me atë të Nexhat Dacin ,Jakup Kraaniqin, Genc Pollon Bamirë Topit Fatmir Sejdiu etj. që te gjith kanë ikur nga trungu i rritës se tyre politike dhe kanë perfunduar karrieren politike

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0