Fitore Pacolli (LVV) dhe Albulena Balaj-Halimaj (Nisma)

HomePolitike

Fitore Pacolli (LVV) dhe Albulena Balaj-Halimaj (Nisma)

Edhe këtë të premte në Info Magazine do të shtjellohet situata politike në vend. Veçan do të flitet për pritshmëritë për vendimin e Gjykatës Kushte

Flasin kolegët e Agon Musliut që vendosën fotografitë në shesh në shenjë proteste
Serwer: Frikësohem se Thaçi dhe Vuçiq do të arrijnë marrëveshje me shkëmbim territoresh në shtator
Shala për kërcënimin e Kurtit: Gjithmonë kur presidentit Thaçi i rrezikohet pushteti, ndodhin gjëra të tilla

Edhe këtë të premte në Info Magazine do të shtjellohet situata politike në vend.

Veçan do të flitet për pritshmëritë për vendimin e Gjykatës Kushtetuese lidhur me dekretin e Presidentit Hashim Thaçi.

Të ftuara janë deputetet, Fitore Pacolli nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Albulena Balaj-Halimaj nga Nisma Social Demorkate.

A do të formohet Qeveria e re?

Cilat do të jenë reagimet që mund të pasojnë?

A do të respektohet vendimi i Kushtetueses?

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0