Fansi e bën tatuazh fotografinë e Mihrije Brahës në këtë pjesë të trupit

HomeShowbiz

Fansi e bën tatuazh fotografinë e Mihrije Brahës në këtë pjesë të trupit

Këngëtarja, Mihrije Braha ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe ka një numër fansash.Pas një karrierë të gjatë muzikore, ajo ka krijuar një raport shumë të mirë me fansat e saj, shkruan portali Gazeta Lajmi.

Mihrije Braha, ka përkrahës të moshave të ndryshme të cilët e tregojnë në menyra të shumta dashurinë që kanë për të.

Së fundi, një prej tyre ka bërë tatuazh fotografinë e këngëtares në trupin e tij. Ai ka zgjedhur ta mbajë me vete çdoherë portretin e saj duke e pikturuar në pjesën e krahut.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0