Familja e Haki Imerit publikojnë dokumente për përfshrijen e Isa Mustafës dhe Bujar Bukoshit për Fondin e 3%

HomeAktualitet

Familja e Haki Imerit publikojnë dokumente për përfshrijen e Isa Mustafës dhe Bujar Bukoshit për Fondin e 3%

Familja Haki Imeri përmes një postimi në facebok kanë bërë publike disa dokumente për 3 përqindshin të Isa Mustafës.

Familja Imeri shkruan që do të vazhdojnë të vënë në pah fakte për rolin e Isa Mustafes dhe Bujar Bukoshit ne (k)manegjimin e Fondit te 3%, transmeton “GazetaLajmi”.

Siç premtuam dite me pare se do te fillojme publikimin e dokumenteve te qeverise ne egzil rolin e Isa Mustafes dhe Bujar Bukoshit ne (k)manegjimin e Fondit te 3%

Posted by Haki Imeri on Sunday, June 28, 2020

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0