Erdhi nga Gjermania për ta parë vajzën, ish-bashkëshortja e th er me th ikë

HomeAktualitet

Erdhi nga Gjermania për ta parë vajzën, ish-bashkëshortja e th er me th ikë

Një mërgimtar nga Gjermania ka raportuar në Polici se është th errur me th ikë nga ish-bashkëshortja e tij në Prishtinë.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se vik timës i është ofruar tretman mjekësor dhe se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, i cili ka rekomanduar lirimin e të dyshuarës.

“Prishtinë 12.11.2020 – 18:07. Vik tima mashkull shqiptar shtetas i Gjermanisë ka raportuar se pasi ka shkuar te ish bashkëshortja e tij, e dyshuara f/k, për ta vizituar vajzën e tij, e dyshuara e ka the rur me th ikë. Vik timës i është ofruar tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që e dyshuara pas intervistimit të lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0