Enver Hoxhaj: PDK do rindërtojë gjithçka që rrënuan Albin Kurti e Avdullah Hoti

HomeAktualitet

Enver Hoxhaj: PDK do rindërtojë gjithçka që rrënuan Albin Kurti e Avdullah Hoti

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj, thotë se partia e tij kur të vije në pushtet do ta rimëkëmbë shtetin nga kriza politike, shëndetësore e ekonomike.

Hoxhaj thotë se PDK do t’i rindërtojë të gjitha ato që u rrënuan që nga 6 tetori nga dy qeveritë e kaluara, që sipas tij ishin totalisht të papërgjegjshme, shkruan Reporteri.net.
Postimi i tij:

Mbrëmë ishim në Obiliq, bashkë me deputetët Bekim Haxhiu dhe Evgjeni Thaçi – Dragusha dhe anëtarin e kryesisë, Fehmi Mujota, ku u pritëm me entuziazëm të madh nga dega e PDK-së, në krye me Lulzim Sadikun.

PDK do ta rimëkëmbë shtetin nga kriza politike, shëndetësore e ekonomike.

PDK do t’i rindërtojë të gjitha ato që u rrënuan që nga 6 tetori nga dy qeveritë e kaluara, që ishin totalisht të papërgjegjshme. #PDK #Rimëkëmbje #HoxhajKryeministër

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0