Eneda, vajzes 9 vjeçare me sëmundje të rëndë i duhen 30 mijë euro për mjekim

HomeAktualitet

Eneda, vajzes 9 vjeçare me sëmundje të rëndë i duhen 30 mijë euro për mjekim

Eneda është një vajzë 9 vjeçare e cila ka nevojë për ndihmën e gjithkujt.

Eneda rrezikon jetën nga një sëmundje e rëndë dhe për t’u trajtuar i duhen 30 mijë euro.

Teologu Elvis Naci ka publikuar të dhënat se ku mund të ndihmohet 9 vjeçarja, duke theksuar se rasti i saj është shumë i rëndë.

Postimi i plotë:

Urgjente, Eneda rrezikon jeten!
Rasti Enedes eshte shume i rende, shkova per ta vizituar tani, kemi nevoje per lutjet tuaja, per kontributin tuaj, per te plotesuar 30 mij eurot qe kerkojne familjaret. Sonte te behemi te gjithe bashke, me lutje, kontribute, qe Eneda te sherohet. Eshte vetem 9 vjec… sa me shume shperndarje dhe lutje. Zoti ju ruajt femijet, vellezerit, motrat, familjet tuaja, jam thellesisht i prekur nga ajo qe pashe. Sidritit Bejleri ka humbur vajzen e vogel nga e njejta semundje, le te behemi bashke!
Gofundme: https://www.gofundme.com/f/Firdeus-Alb2020
Pay pal:fondacionifirdeus1@gmail.com
Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus
Emri i Bankes: Post Finance
Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See
Konto Nr.: 15-387081-5
IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5
BIC: POFICHBEXXX
Të dhënat bankare në USA:
Bank Name : Morton Community bank
Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus
Routing Number: 071123204
Account number : 769397
Të dhënat bankare në Shqiperi:
Fondacioni Firdeus, Credins Bank,
Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.
SWIFT CODE CDISALTR
IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481
IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479
Konto Gjermani:
Firdeus Germany Stiftung
Sparkasse Fürstenfeldbruck
IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46
BIC: BYLADEM1FFB
Zoti i shperblefte bamiresit!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0