Enca me pushime në Tropojë, ekspozon gjoksin në imazhet e fundit

HomeShowbiz

Enca me pushime në Tropojë, ekspozon gjoksin në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Valbonë.Ajo ka zgjedhur natyrën e Tropojës për t’u relaksuar disa ditë në ajrin e pastër dhe freskinë që të ofron lumi Valbona, përcjell GazetaLajmi.

Ashtu siç edhe e ka zakon, shumë prej momeneve të këndshme që kalon gjatë ditës, Enca i ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/CEE616Rn2dA/?utm_source=ig_embed

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0