Enca gjysmëlakuriq, thotë se jeta është e bukur

HomeShowbiz

Enca gjysmëlakuriq, thotë se jeta është e bukur

Këngëtarja Enca Haxhiu po vazhdon ta shijojë diellin në Shqipëri derisa sot është shfaqur para një pishine.

Si zakonisht, këngëtarja është shfaqur seksi derisa ka në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Këngëtarja realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër jave numëron jo më shumë se 4.1 milionë klikime në youtube.

Kujtojmë se Enca kishte paralajmëruar një album dhe disa klipe këtë vit por që duket se planet e saj dështuan shkaku i pandemisë së koronavirusit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0