Emina Çunmulaj milionere, por ha bukë me djathë e domate

HomeShowbiz

Emina Çunmulaj milionere, por ha bukë me djathë e domate

Emina Çunmulaj gatuan ushqime tradicionale shqiptare. Modelja e njohur shqiptare, asnjëherë nuk e ka harruar vendin prej nga vjen.

Madje, ajo nuk i ka harruar as ushqimet tradicionale të cilat e shohim shpesh duke i gatuar.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale, këtë e bën me publikimin e fotografive apo videove të ndryshme. Ajo ka na treguar se gatuan shumë mirë byrekun dhe shumë ushqime të tjera shqiptare.

Së fundmi modelja shqiptare ka treguar momentin e përgatitjes së vaktiti të drekës për vajzën e saj, që është buke, djathë, domate, kastraveca dhe ullinj.

Ajo tregon se si ishin sanduiçët kur ishte e vogël, thjesht bukë me djathë e domate.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0