Eliza Hoxha nuk e respekton vetizolimin, shihet rrugëve të Prishtinës (FOTO)

HomeAktualitet

Eliza Hoxha nuk e respekton vetizolimin, shihet rrugëve të Prishtinës (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha para pak ditësh ka njoftuar që në testin për COVID- 19 ka rezultuar pozitiv.

Sipas IKSHPK- së personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos bartet infektimi.

Por Hoxha nuk po i respekton masat e IKSHPK- së.

Në disa fotografi të siguruara nga Agjencia e Lajmeve FaktePlus ajo shihet rrugëve të Prishtinës.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0