Ekskluzive: Këto janë 3 skuadrat që kanë bërë ofert zyrtare për Muriqin

HomeSport

Ekskluzive: Këto janë 3 skuadrat që kanë bërë ofert zyrtare për Muriqin

Vedat Muriqi do të largohet nga Fenerbahçe këtë verë. Në mediat turke dhe ndërkombëtare, janë përmendur dhjetra klube që janë interesuar për Muriqin, por vetëm 3 skuadra kanë bërë ofertë zyrtare në adresën e Fenerbahçes. West Bromwich Albion, Roma dhe Lazio kanë filluar zyrtarisht bisedimet me klubin turk. Cili opsion mendoni se është më i miri për të?

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0